full screen background image

(VIDEO) PENAL KOJI JE ZBUNIO BAŠ SVE! Je li ovo najčudniji jedanaesterac ikad?

--

Možda vi imate objašnjenje…

Francuski drugoligaši AC Ajaccio u nedjelju su nakon penala izbacili Le Havre iz doigravanja za prvu francusku ligu.

Utakmica je završila nakon 120 minuta i to rezultatom 2:2, a domaćini su na kraju pobijedili izvođenjem penala i postizanjem rezultata 5:3. Ajaccio je zabio za vodstvo u 17. minuti preko Gimberta, a Mateta je izjednačio u 36. minuti.

Upravo on je goste doveo u vodstvo u 111. minuti i to nakon jednog od najčudnijeg penala u povijesti. Naime, u 108. minuti gosti su bili u napadu i promašili su priliku. Lopta je još uvijek bila u igri, ali nakon što su se obranili, jedan od domaćina, Mathieu Coutadeur prvo se u vlastitom kaznenom prostoru unio sucu u lice, a onda ga i odgurnuo ramenom.

Frank Schneider u tom je trenutku prekinuo utakmicu, dosudio kazneni udarac i isključio Coutadeura.

Izvor: dnevno.hr